Hakkımızda

2018 yılında kurulmuş olan Noya Fuar Yapım, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından onaylanmış olan Yurt İçinde Fuar Düzenleme Yetki Belgesi sahibi firmalardandır.

Fuar organizasyonu alanında 20 yıldan uzun bir deneyime sahip ekibiyle faaliyetlerine başlamış olan Noya Fuar Yapım, hayata geçireceği tüm fuarlarını uluslararası ölçekte planlamakta ve düzenlemektedir.

Portföyünde Bilişim, Yazılım, İletişim ve Teknoloji fuarlarını bulunduran Noya Fuar, ülkemizin yer aldığı bölgenin de avantajını kullanarak, bu sektörlerde dünyanın en bilinen marka fuarlarını düzenlemeyi hedeflemektedir.

Fuar yapımcısı/düzenleyicisi firma kimliği olarak “Yurtiçinde Uluslararası Fuarlar düzenlenmesi” “Yurtdışında fuarlar düzenlenmesi” “Yurtiçinde ulusal fuarlar düzenlenmesi” “Yurtiçinde bölgesel fuarlar düzenlenmesi” kimlikleri arasından kendisine en uygunu olan “Yurtiçinde Uluslararası Fuarlar düzenlenmesi” kimliği ile hareket etmiştir.

Yurtiçinde gerçekleştirdiği uluslararası fuarlar ile;

  • Sektörlerin yurtiçinde gelişmesini ve büyümesini sağlamak
  • Sektör temsilcilerinin global buluşmasına ülkemizde ev sahipliği yapmak
  • Alıcıların ve ziyaretçilerin dünyanın farklı ülkelerinde ülkemize gelmesini sağlayarak, ülkemiz firmalarının kendilerini daha güçlü tanıtmasını sağlamak
  • Fuar sektörünün fuarda gerçekleşen ticaret dışında, genel ekonomiye katkısı olan tüm imkanlarda ülkemizin faydalanmasını sağlamak

amaç ve hedefleri ile çalışmalar yapmaktadır.